fbpx

Standardy obsługi

Standardy obsługi w Studio Urody Meryem

Umów swoją wizytę

Skontaktuj się z nami telefonicznie mailowo lub umów wizytę online poprzez moment lub booksy. Poprosimy o Twoje dane kontaktowe, numer telefonu lub mail. Po dodaniu wizyty otrzymasz od nas informacje potwierdzające wizytę.

Bez obaw! Bez poddanej zgody nie będziemy wysyłać materiałów reklamowych czy naszego newslettera.

 

Potwierdzenie obecności

Dzień przed planowanym terminem wizyty możesz spodziewać się kontaktu z naszej strony (w formie telefonicznej lub sms). Przypomnimy o wyznaczonym przez Ciebie terminie. Informacja o tym czy odbędzie się wizyta w wyznaczonym czasie ma dla nas istotne znaczenie. Jeżeli chcesz odwołać wizytę – rozumiemy to, jednak musimy wiedzieć o tym wcześniej.  Dzięki temu inny zainteresowany klient będzie mógł skorzystać z naszych usług.

 

Nasza polityka higieny

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ale również dbamy o higienę w naszym gabinecie. Aby każda wizyta  była bezpieczna dla Twojego zdrowia zespół Meryem korzysta z jednorazowych narzędzi (takich jak pilniczki, bloczki, szczoteczki do rzęs/brwi). Podczas zabiegów z mikronakłuwaniem, takich jak mezoterapia mikroigłowa lub RadioFrekwencja Mikroigłowa,  wykorzystywane są sterylne, nowe kartridże, które  zostają otwarte tylko przy Tobie  podczas zabiegu.
W Studio Urody Meryem  narzędzia do manicure/ pedicure, głowice diamentowe do mikrodermabrazji,  pęsety są poddane dezynfekcji wstępnej, a następnie sterylizowane w autoklawie medycznym i pakowane w jednorazowe pakiety, które zostają otwarte bezpośrednio przy Tobie podczas zabiegu.

Narzędzia wielokrotnego użytku są poddane wyjaławianiu w temperaturze 134 stopni Celsjusza i przy ciśnieniu 2,1 bada nie mniej niż 30 minut. Aby zniszczyć przetrwalniki, które są oporne na działanie wysokich temperatur, konieczne jest zachowanie wszystkich trzech parametrów (temperatury, ciśnienia oraz czasu).

Sterylizujemy narzędzia w autoklawie parowym nowej generacji, posiadającym Certyfikat Jakości obowiązujący na terenie całej Wspólnoty Europejskiej.

Brodawczaki, WZW, HIV czy grzybica – realne zagrożenie w zabiegu wykonywanym niesterylnymi narzędziami. Umawiając się na zabiegi nie watro kierować się jedynie najniższą ceną, a zapytać o sposób sterylizowania i  przechowywania narzędzi. Warto zawsze pamiętać, że zdrowie jest najważniejsze.

 

Pierwsza wizyta

Na początku pierwszej wizyty wykonujemy konsultacje,  wypełnimy „ kartę  klienta”. Będziemy pytać  nie tylko o Twoje dane kontaktowe, ale również o stan Twojego zdrowia, przyjmowane leki oraz uczulenia.  Uzyskane informacje wykorzystamy w celu dopasowania bezpiecznych dla Ciebie usług oraz dla odpowiedniego kontaktu pozabiegowego.

 

Zabieg

Pierwszy zabieg może odbyć się od razu po konsultacji (na etapie umawiania się zapytamy czy chcesz połączyć konsultacje z zabiegiem) lub przy kolejnej wizycie.  Wtedy poinformujemy Ciebie jak odpowiednio przygotować się do zabiegu.

 

Płatność za zabieg

Po skończonym zabiegu zaprosimy Cię do recepcji w celu uregulowania płatności. W Studio Urody Meryem można dokonać  płatności : gotówką, kartą płatniczą lub blikiem.

 

Opieka pozabiegowa

Zakończony zabieg lub seria zabiegowa to nie koniec naszej współpracy!  Zależy nam na tym, aby pozostać z Tobą w kontakcie.  Po zakończonej wizycie możesz spodziewać się od nas telefonu z pytaniem o Twoje samopoczucie, stan skóry, sposób pielęgnacji domowej oraz czy dopasowane przez nas kosmetyki aby napewno spełniają Twoje oczekiwania.  Jesteśmy do twojej dyspozycji 24/7 na Facebooku, Instagramie oraz mailowo i w wybranych godzinach telefonicznie. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Call Now Button