fbpx

PIELĘGNACJA CIAŁA

Zabieg Antycellulitowy i Modelujący

1 godz. 30 min • 290 zł

Specjalistyczny program stworzony do walki z opornym cellulitem i tkanką tłuszczową. Modeluje i zmniejsza obwody, znacząco poprawia stan skóry dotkniętej cellulitem. Wzbogacony w zieloną kawę, yerba mate, kofeinę i karnitynę oraz ketony malinowe – specjalne molekuły o działaniu stymulującym przemianę materii i redukującym nadmiernie zgromadzoną tkankę tłuszczową.

Zabieg polecany do przeprowadzania w serii lub w ramach indywidualnie opracowanych programów do walki z cellulitem.

SPA SENSES – szafirowy dotyk

1 godz. 30 min • 230 zł

Zabieg na ciało ,zapewniający maxymalną dawkę relaxu ,odprężenia i pielęgnacji . Zabieg na bazie minerałów i kamieni półszlachetnych .Rozpoczyna się pilingiem ciała , następnie jest aplikowana detoksykująca maska z hematytem a na koniec oliwka w żelu z malachitem na której jest wykonywany odprężający masaż kamieniami półszlachetnymi.

Depilacja Laserowa

30 min • 400-2000

Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w urządzeniu możemy bez trudu pozbyć się zbędnych włosów. Możemy wykonywać bezpieczne i skuteczne zabiegi na skórze o każdym kolorycie, możemy usuwać jasne i rude włosy, które bywają wyzwaniem dla innych tego typu urządzeń. Kluczowym elementem usuwania zbędnego owłosienia jest niszczenie cebulek włosa, dzięki czemu możemy osiągnąć szybkie efekty gładkiej skóry.

Zabieg można wykonać zarówno na całe ciało, ale także na fragment obszaru zabiegowego (np. pachy, bikini, wąsik) Zabieg w zależności od okolicy trwa od kilku do kilkudziesięciu minut.

Hifu-LIFTING BEZ SKALPELA

1 godz. lub dłużej • 1200-3000 zł

Urządzenie HIFU, którym wykonuje się zabiegi bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała to zastosowanie dwóch zaawansowanych technologii: ultradźwięków elektroporacji. Wskazania do zabiegów na ciało to: nagromadzenie tkanki tłuszczowej utrata jędrności

Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast, natomiast długotrwały rezultat poprawy jakości skóry uzyskamy w czasie od kilku tygodni do kliku miesięcy. Efekty utrzymują się nawet do dwóch lat. Czas ten jest uzależniony od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

TIMELESS PRODIGY

1 godz. 30 min • 600 zł

Wyjątkowy RYTUAŁ ANTI-AGE, w którym każdy krok to doświadczenie nieporównywalnie unikalnego luksusu, serwującego ucztę doznań dla wszystkich zmysłów.

5 autorskich etapów zabiegu (w tym m.in. Rytuał Powitalny zainspirowany ruchami z masażu tajskiego oraz Shiatsu), przeprowadza w stan równowagi energetycznej, głębokiej relaksacji i nieskazitelnego piękna. Żel do masażu na bazie francuskiego szampana, płat kolagenowy nasączony koktajlem multiwitaminowym i bogaty krem truflowy na zakończenie to efekty przełomowych badań i zapowiedź spektakularnych rezultatów!

Call Now Button