fbpx

Manicure hybrydowy

manicure hybrydowy katowice 2

W Studio Urody Meryem wykonasz manicure hybrydowy, który obecnie jest najpopularniejszą metodą stylizacji paznokci.

Manicure hybrydowy Katowice to sposób na trwałe, piękne i zadbane paznokcie, którymi będziesz mogła się cieszyć nawet do 3 tygodni.

 

Co sprawia że lakier hybrydowy jest tak trwały?

Lakiery hybrydowe nie zawierają rozpuszczalników, a ich utwardzenie polega na zamianie konsystencji z płynnej na stałą za pomocą katalizatorów stymulowanych światłem UV lub LED.

Dla stylizacji paznokci używamy produkty z następujących marek:
SPN Nails, Indigo, Neonail, Semilac, Slovianka, Nika Nagiel.

W Studio Urody Meryem wykonasz również ozdobne stylizacje. Wykonujemy stylizacje ręcznie malowane, a tak że drukowane na drukarce do paznokci. Dzięki drukarce zaoszczędzisz czas, ale  jednocześnie  uzyskasz nawet najtrudniejszy wzór. Drukarka pozwala na wydrukowanie jakiegokolwiek zdjęcia na paznokciach!

 

Czy hybryda jest bezpieczna dla paznokci?

Prawidłowe wykonanie manicure hybrydowego jest bezpieczne dla naturalnej płytki paznokciowej. Natomiast, sposób usuwania lakieru hybrydowego jest kluczowy. Przy nieprawidłowym usuwaniu hybrydy frezarką można przepiłować płytkę paznokciową, a przy samodzielnym usuwaniu lub zrywaniu hybrydy – uszkodzić paznokcie.

W salonie kosmetycznym Meryem przywiązujemy dużą wagę do sterylności wykonywanych usług. Wszystkie zabiegi stylizacji paznokci są wykonywane z zastosowaniem jednorazowych pilników i bloczków oraz narzędzi ze stali chirurgicznej, sterylizowanych w autoklawie po każdym użyciu.

 

Przeciwwskazania do manicure hybrydowego:

– grzybica i drożdżyca paznokci

– choroby wirusowe

– alergia na preparaty wykorzystywane podczas zabiegu.

– choroby nowotworowe

 

Sprawdź inne zabiegi kosmetyczne >

Śledź nas na Facebooku >

Call Now Button